BAP Koordinasyon Birimi Yeniden Yapılandırma Çalışmaları ve Proje Başvuruları Açılmıştır

Haz 13, 2017, 16:27
Değerli Araştırmacılar,

Üniversitemiz Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Koordinasyon Birimi tarafından sağlanan destekler, uygulama esasları ve Birim tarafından yürütülen süreçlerin tümüyle yeniden yapılandırılması amacıyla kapsamlı çalışmalar yapılmıştır.
Bu çerçevede, BAP Koordinasyon Birimi bünyesinde yürütülen akademik, idari ve mali tüm süreçlerin elektronik ortamda etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak; araştırmacılarımızın belirlenen takvime uygun olarak başvuru yapabilecekleri ve devam eden projeleri kapsamında tüm işlemlerini herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri bir süreç yönetim sistemi oluşturulması yönündeki çalışmalar tamamlanmıştır.
Yeni proje başvuruları, http://bapsis.itu.edu.tr/ adresinde kullanıma sunulan Proje Süreçleri Yönetim Sistemi (BAPSİS) üzerinden alınmaya başlanmıştır.

BAP Koordinasyon Birimi Uygulama Yönergesi ve Esasları ile araştırmacılar için yardımcı bilgiler BAPSİS Sistemi içerisinde bulunan Yardımcı Bilgiler menüsü altında yer almaktadır.
Araştırmacılarımızın yayımlanan bilgilendirme dokümanlarını incelemeleri ve proje başvurusu yapabilmeleri için zorunlu olan AVESİS sistemindeki (http://avesis.itu.edu.tr/) kişisel bilgilerini ivedilikle güncellemeleri önemle rica olunur.

Başvuru Tarihleri: 13 Haziran 2017 - 13 Temmuz 2017

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü