İnşaat Fakültemizin Çevresi Mezunumuz Haşim Gürdamar’ın Desteğiyle Yenileniyor

Haz 18, 2018, 09:25
İTÜ Ayazağa Yerleşkesi İnşaat Fakültemizin çevresinin düzenlenmesi ve yenilenmesi çalışmaları başlıyor. Proje fakültemizin önündeki bağlantı yolununun ve çevresindeki otoparkların düzenlenmesini, sokak aydınlatmalarının yenilenmesini ve kampüsümüzün geneliyle ve Yeşil Kampüs hedefleriyle uyumlu peyzaj çalışmalarını içeriyor. Yenileme ve düzenleme projemizin destekçisi olan 1958 yılı İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezunumuz, Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş. Onursal Başkanı Y. İnşaat Mühendisi Haşim Gürdamar üniversitemize aidiyetini şu cümlelerle belirtiyor:

insaat-fakultesi-cevre-duzenleme (1)

"İTÜ'lü olmak, benim hayatımın en önemli olaylarından biridir. İTÜ rozetimi gururla taşıyorum ve gittiğim her yerde rozetim benim saygınlığımı arttırıyor. İş hayatıma başlarken en büyük sermayem İTÜ diplomasıydı. İTÜ’den aldığım bilgi donanımı ve İTÜ’nün bana verdiği formasyondu. İTÜ’de proje yaparken arkadaşlar arasındaki bilgi alışverişi, yardımlaşma, paylaşma ve birlikte çalışma alışkanlığı hayatım boyunca devam etti ve bu değer beni başarıya götüren özelliklerimden biri oldu. İTÜ’nün bana kazandırdığı özellikler ve problem çözme gücü, benim sadece eğitim gördüğüm mesleki alanda değil iş hayatımda da başarılı olmamı sağladı."

insaat-fakultesi-cevre-duzenleme (2)

Mezunumuza, üniversitemize yaptığı bu destek için 5 Nisan 2018 tarihinde İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törenle Altın Arı ödülü takdim edilmişti.

ÖNEMLİ NOT: 18 Haziran - 10 Eylül tarihleri arasında yapılacak çalışmalar boyunca İnşaat Fakültesi'nin ana giriş kapısı kapalı tutulacağı için Fakültenin asansör tarafındaki kapıdan giriş çıkış yapılabilecek.

insaat-fakultesi-cevre-duzenleme (3)