İTÜ'de Gerçekleştirilecek Olan İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı’na Girebilecek Olan Kesinleşmiş Aday Listesi

Kas 4, 2019, 16:47
İTÜ'de düzenlenen İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı'na girmek için başvuru ve ücret yatırma süreci tamamlanmıştır. 21 ila 25 Ekim 2019 tarihleri arasında başvurmuş ve 31 Ekim ila 1 Kasım 2019 tarihleri arasında ücretini yatırıp dekontunu İTÜ Rektörlüğü’ne teslim ederek sınava girme hakkı elde etmiş olan adayların listesi aşağıdaki bağlantıdan açılacak olan tabloda yer almaktadır. Başvuru ve ücret yatırma süreci sona ermiş olup, bundan sonra yapılacak başvuru ve ücret yatırma işlemleri hiçbir şekilde dikkate alınmayacaktır.

Bu süreç kapsamında sınava girmesi kabul edilmiş olsa dahi, 2019 yılı içerisinde Karadeniz Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi tarafından Mühendislik alanlarında yapılan İlmi Hüviyet Tespiti sınavına girmiş adaylar, Üniversitemizde yapılacak sınava giremeyeceklerdir. Sınava girip başarılı olsalar dahi sınavları (Yükseköğretim Kurulu tarafından) geçersiz sayılacaktır.

2019 İTÜ İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı'na başvurup sınav ücretini zamanında yatırarak sınava girme hakkı onaylanmış olan adayların listesine buradan ulaşabilirsiniz.