Tercihim İTÜ
Haz 28, 2014


LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite adayları için tercih maratonu başladı. Tüm adaylara başarılar diler, seçimlerinin parlak bir geleceğin kapısını açmasını dileriz.

İTÜ olarak hayatlarına dair önemli bir dönüm noktasında bulunan adaylara destek olmak ve bu süreçte doğru aydınlatılmalarını sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlediğimiz "İTÜ Tercih Günleri", 9-12 Temmuz 2014 tarihleri arasında saat 09:30-16:30'da Ayazağa Yerleşkesi - Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Ayrıca; 3 Temmuz Perşembe günü İzmir'de (İTÜ İZDER), 8 Temmuz Salı günü Bursa'da (Merinos AKKM), 14 Temmuz Pazartesi günü Ankara'da (İTÜ Evi) tercih günü düzenlenecek.

Dünyanın en eski teknik üniversitelerinden biri olarak kurulan ve 1773'ten bu yana bilimin ve kültürün yuvası olan İTÜ'nün öğrencisi olma şansına sahip olacak adaylar, çok önemli bir kapıdan giriş yapacak. Her köşesinde yüzyılların köklü birikiminin, sayısız "ilk"in ve "tek"in, başarılarla dolu geçmişin ve geleceği hazırlayan vizyonun, çalışkanlığın, üretkenliğin görüldüğü bir üniversitenin öğrencisi olma ayrıcalığıyla tanışacak...

İTÜ Puan Tablosunu ve 2014 Kontenjanlarını görmek için tıklayınız.

İTÜ Tercih Blogunu ziyaret etmek için tıklayınız.

İTÜ tanıtım sunumunu izlemek için tıklayınız.

İTÜ tanıtım broşürü için tıklayınız.

Sosyal Medyada İTÜ'yü takip etmek için
: Facebook    -   Twitter    -   Instagram