Gezginlerin Durağı İTÜ Olacak
Şub 14, 2015


20-21 Şubat’ta düzenlenecek Seyyah’15 etkinliği, ünlü gezginleri buluşturacak. Yurtiçinden ve yurtdışından yüzlerce katılımcının yer alacağı program, gezginlerin bilmesi gereken en önemli bilgilerin öğretileceği atölye çalışmalarıyla renklenecek.

İTÜ Türkiye’nin en önemli gezginlerinin bir araya geleceği durak olacak. İTÜ Gezgin Kulübü tarafından düzenlenecek Seyyah’15 etkinliği, 20-21 Şubat tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Kültür ve Sanat Birliği – Büyük Salonda düzenlenecek etkinlik, Türkiye’nin gezginlik ile ilgili düzenlenen en kapsamlı buluşmalarından biri olma özelliği taşıyacak. Birçok kişinin hayal ettiği “alıp başını gitmek” düşüncesini gerçeğe dönüştüren, dünyanın dört bir yanını gezerek hikayeler biriktiren seyyahlar, seyahat sever öğrencilerle bir araya gelecek. Deneyimlerin ve hayallerin konuşulacağı keyifli etkinlik, yeni ufuklar açacak. Söyleşiler ve panellerin yanı sıra atölye çalışmaları ile renklenecek 2 günlük programda, bir gezginin bilmesi gereken en önemli konulara ilişkin eğitimler verilecek.

Yurtiçi ve yurtdışından 500’ü aşkın katılımcının yer alacağı etkinlik, İTÜ Gezgin Kulübünün çıkacağı yeni seyahatin planlanmasıyla sona erecek.

Program için tıklayınız.