İTÜ’LÜLER BULUŞUYOR
May 21, 2015


Üniversitemizin mezunlarımızla en büyük paylaşım ortamı olan geleneksel İTÜ Günü, İTÜ Rektörlüğü ev sahipliğinde 29-30 Mayıs tarihleri arasında Ayazağa Yerleşkemizde gerçekleştirilecek. 

29 Mayıs Cuma günü saat 14.00’te açılışı yapılacak İTÜ Gününde, Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek ana törende, mezunlarımıza meslekte 40, 50 ve 60. yıl ile mensuplarımıza hizmette 30, 40 ve 50. yıl plaketleri takdim edilecek. Fakültelerimizde ise mezunlarımıza 30 ve 20. hizmet yılı plaketlerinin verileceği törenler düzenlenecek. İTÜ Günü geleneksel öğle yemeği, 7'den 70'e İTÜ'lüleri buluşturan geleneksel uçurtma şenliği, Yeşil Kampüs İTÜ turları, mezun spor oyunları gibi çok sayıda etkinlik ile İTÜ'lüleri buluşturacak.

Kutlamalar kapsamında bu yıl ilk kez tekne gezisi eşliğinde akşam yemeği de düzenlenecek. 30 Mayıs Cumartesi günü yapılacak "İTÜ Günü Tekne Gezisi ve Akşam Yemeği", mezunlarımızı keyifli bir akşamda buluşturacak.  İTÜ Mezunlar Derneği tarafından düzenlenecek bir diğer etkinlik olan Mezun Spor Oyunları ise 31 Mayıs Pazar günü yapılacak. Spor Oyunlarına, İTÜ’lülerin yanı sıra ODTÜ ve Bilgi Üniversitesi mezun dernekleri de katılacak.

İTÜ GÜNÜ TÖREN PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ