Teknoloji Ayağımıza Geliyor
Ara 04, 2015


Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ)  4-5 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleşecek.

Her yıl yaklaşık 700 kişinin katılımıyla düzenlenen, 30 binin üzerinde kişinin internet üzerinden takip ettiği  Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ,  4-5 Aralık tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen etkinlikte; sosyal medya, e-ticaret, mobil dünya ve dijital pazarlama trendleri masaya yatırılacak. Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking - Coffee Time), Dijifikir ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 bölümden oluşan Zirveye, akademisyenler ve profesyonel dünyadan önemli isimler katılacak. 

Zirvedeki oturumlarda; Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba,  Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi Alp Saul, Inveon Kurucu Ortağı ve CEO’su Yomi Kastro, HotelRunner Kurucu ve CFO’su Ali Beklen, Netmarble Avrupa, Ortadoğu ve Afrika CEO'su Barış Özistek  ve Visionteractive Kurucu ve CMO’su Onur Candan gibi çok sayıda konuşmacı yer alacak.

Geçtiğimiz yıllarda aralarında Microsoft, Nokia, Avea, Vodafone, Sahibinden.com gibi 90'a yakın firmanın yer aldığı alan ise şirketlerin katılımcılarla birebir iletişim kurabildiği, ürün ve hizmetleri hakkında tanıtım olanağı sağladığı farklı bir platform. Türkiye'de ilk olarak Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenen İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri'nde ise sosyal medyayı en iyi kullanan kişi ve kurumlar halk oylaması sonucunda belirlenerek ödüllendirilecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi hakkında daha detaylı bilgiye www.btz.org.tr linkinden ulaşabilirsiniz.