17.Yönetim Bilimleri Kongresi: Oyunun Kuralını Sen Koy!
Şub 26, 2016


İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 17. Yönetim Bilimleri Kongresi bu yıl “Oyunun Kuralını Sen Koy!” teması ile gerçekleşecek. İTÜ öğrencilerinin ücretsiz olarak katılabileceği 3-5 Mart tarihleri arasındaki etkinliğe, Maçka Yerleşkesi ev sahipliği yapacak. 3 gün boyunca birçok oturum ve vaka çalışmasının yapılacağı etkinlik, sektörlerin öncü firmalarıyla bir araya gelerek kariyer yolculuğunda yeni kapılar açma fırsatı da sunacak.

ybk

Türkiye’nin ve Dünya’nın gündemindeki konular, dünleri ve bugünleri kapsamında firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacak. Kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şu şekilde; Procter&Gamble Türkiye CEO’su Tankut Turnaoğlu, Henkel Adhesive Technologies Turkey Chairman ve Türk Henkel Yönetim Kurulu Üyesi Ruediger Schmitz, Schneider Electric Türkiye CEO’su Bora Tuncer ve Defacto CFO’su Önder Şenol.

ybk_yuksek sadakat

Bunların yanı sıra organizasyon kapsamında düzenlenen Kapanış Gecesi’nde 5 Mart akşamı Yüksek Sadakat birbirinden güzel şarkılarıyla sahne alacak ve katılımcılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız.