Müzikallerin Yarışıyla Geçen 3 Gün: “Battle of Musicals”
Ara 18, 2017


Dans, müzik ve oyunculuğun harmanlandığı dünyaca ünlü müzikallerden kesitlerin yer aldığı gece bu kez Süleyman Demirel Kültür Merkezimizde(SDKM) gerçekleşti.

battle-of-musicals-17 (3)

Oyunculuk ve müziğin dansla birlikte sunulduğu müzikallerden, İTÜ Müzikal Topluluğu ‘’Battle of Musicals’’ etkinliği ile bu sene İTÜ Ayazağa Yerleşkemiz Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluştu. “Notre Dame de Paris” ile Broadway’in müzikal başyapıtlarından “Hair: The Musical”, “Aladdin”, “Rent” gibi dünyaca ünlü birçok eserden de kesitlerin sahnelendiği müzikaller serisi 3 gün boyunca müzikal severler ile buluştu.

battle-of-musicals-17 (2)

Farklı müzikallerden seçilmiş eserlerin birbirleriyle yarıştığı etkinlikte, bütün eserler sahnelendikten sonra seyircilerin internet yoluyla verdikleri oylarla ilk 3’e giren performanslar belirlendi. Sunuculuğunu Lale Miskioğlu ve Eren Mert Kaş’ın yaptığı müzikaller serisinde, her günün ayrı ayrı birincileri seçildi.

battle-of-musicals-17 (4)

İTÜ Müzikal Topluluğu’nun gerçekleştirdiği Battle of Musicals’de sahnelenen 19 farklı eser; şarkılar, danslar ve görsel şovlarla 14, 15 ve 16 Aralık 2017 tarihlerinde yerleşkemizde renkli anlara sahne oldu.

battle-of-musicals-17 (1)

1. Gün Birincileri: How Far I'll Go – Moana
                                 Listen – Dreamgirls

2. Gün Birincisi: Nowadays – Chicago

3. Gün Birincisi: La Vie Boheme – Rent

Haber ve Fotoğraflar: İTÜ Kurumsal İletişim Ofisi