Geleneksel Yeni Yıl Toplantısı
Oca 08, 2018


Bir kültür var edebilmek, onu 2,5 asır boyunca kesintisiz sürdürmek ve sürekli zenginleşerek bugünden geleceğe uzanmasını sağlamak, ancak birlikten doğan güçle mümkündür.
Bu yıl, 245. yaşına merhaba diyen İTÜ’nün adının her daim yenilikle, başarıyla ve gururla anılmasının temelinden yükselen güç de Teknik Üniversitelilerin birlikteliğidir.


Bugünden geleceğe bakarken hayalimiz; nar taneleri gibi ayrıyken anlam taşıyan ama bir aradayken bütünü meydana getirebilen zenginliğimizin daha çok farkına varmak ve bu farkındalıkla ve birlikle güçlenmek...

İTÜ Akademik ve idari personeli, hem geride kalan yılı değerlendirmek hem de 245. Yaşımızı karşıladığımız 2018 yılını bu birlik ruhuyla karşılamak ve yeni projeleri konuşup paylaşmak üzere; Rektörlüğümüz ev sahipliğinde 10 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14:00’te  Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılacak Yeni Yıl Toplantısında bir araya geliyor.

Toplantıda, Üniversitemize uzun yıllar özveriyle hizmet ederek katkıda bulunduktan sonra emekliye ayrılan mensuplarımız ile, Hizmette 30. ve 40. Yılını dolduran mensuplarımıza da plaketleri takdim edilecek.

Yeni bir yılı İTÜ Ailesi ile karşılamak ve iyi dileklerin ortaklığında buluşmak üzere...