Aslı Börek İTÜ’de

Şub 6, 2015, 10:19
Ayazağa Yerleşkemiz, farklı yeme – içme alternatiflerinin sunulduğu yeni bir mekâna daha kavuştu. Hazır yemek sektörünün başarılı firmalarından Aslı Börek, İstanbul'daki ilk üniversite şubesini İTÜ’ye açtı. Aslı Börek İTÜ, kapasitesi itibariyle markanın Türkiye’deki en büyük şubesi olma özelliğini taşıyor.


Ayazağa Yerleşkemizde, Fen – Edebiyat Fakültesi binasının altında yer alan Aslı Börek, alanda yapılan çevre düzenlemesiyle konforlu ve estetik bir alanda hizmet vermeye başladı. İç dekorasyonda rahat ve modern çizgiler taşınmasına özen gösterilirken, kapasite itibariyle aynı anda 200 kişinin mekandan yararlanması mümkün olacak.


Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan Aslı Börek’te, öğrencilerimize özel menüler oluşturuldu. Börek ve çeşitli hamur işleri, tatlılar, zeytinyağlılar, sıcak ve soğuk sandviçler, salatalar menüde yer alıyor. Aslı Börek’in İTÜ dışı şubelerine göre fiyatlar yüzde 40’a varan indirimlerle sunuluyor.


Kısa süre içinde paket servis hizmeti de vermeye başlayacak Aslı Börek, haftanın her günü 06.00-22.00 saatleri arasında açık olacak.