Havuzumuz Yenilendi

May 14, 2015, 17:58
Ayazağa Yerleşkesinde yer alan olimpik yüzme havuzumuz, yapılan bakım ve yenileme çalışmaları ile daha nitelikli koşullara kavuşarak tekrar hizmete girdi.

havuzumuz yenilendi

Giderek artan kullanıcı sayısı ve günün her saatine yayılan kullanım yoğunluğu nedeniyle, havuzun daha kaliteli ve sağlıklı hizmet verebilmesi için mecburi hale gelen tadilat sayesinde elektrik, su ve havalandırma tesisatı başta olmak üzere birçok yenileme yapıldı.


Zorunlu duş

Havuz girişinde bulunan ayak banyosunun hemen öncesine, otomatlı zorunlu duş sistemi eklendi. Havuza girmek isteyen herkesin otomatik olarak duş almasını sağlayacak sistem ile hijyen kuralları sıkılaştırıldı.

havuzumuzun soyunma odalari yenilendi

Soyunma odaları


Havuz binasının yıllar içinde oldukça eskiyen soyunma odaları ve tuvaletleri de yenilenerek, modern görünüme ve hijyenik koşullara sahip oldu. Tadilat öncesi nemlenme sorununun yaşandığı duvarlara da bakım yapıldı ve seramik ile kaplandı. Havalandırma sistemi değiştirilerek, birçok havuzun yaşadığı nemli ve sıcak hava sorunu çözülmüş oldu.

havuz tuvaletleri ve duslari yenilendi

Havuz, her pazartesi kapalı tutularak tüm gün temizliğe ayrılıyor. Havuz tabanındaki temizlik için ise robotlardan yararlanılıyor.

havuz her pazartesi tum gun temizlige aliniyor