2014-2015 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİ

Nis 5, 2015, 12:46

Sevgili Öğrencilerimiz,

Üniversitemizin 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 8 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 18.00’de gerçekleştirilecektir.

Öğrencilerimizden gelen talepler üzerine, törenin İTÜ Stadyumunda yapılması ve mezuniyet töreni organizasyonunda öğrencilerimizin de Mezuniyet Organizasyon Komitesi üyesi olarak yer alması kararlaştırılmıştır. Bu amaçla, gerek fakültelerimizin temsili gerekse daha önce gerçekleştirdikleri kapsamlı ve istikrarlı etkinlikler nedeniyle, Kültür Sanat Birliğimiz aracılığıyla tüm uzmanlık kulüplerine davet gönderilmiştir. Ayrıca İTÜ Öğrenci Konseyi de temsilci bulundurması için davet edilmiştir.

Rektörlüğümüzün daveti üzerine gönüllü olarak organizasyonda yer almak isteyen öğrencilerimizin katılımı ile ilk toplantı 2 Nisan 2015 Perşembe günü Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Fuat Aydın başkanlığında gerçekleştirilmiştir. Toplantıda, akademik takvim dikkate alınarak mezuniyet tarihi ve yeri oybirliği ile karara bağlanmıştır.

Mezuniyet Töreni ilgili detaylar ve öğrencilerimizin yapması gereken işlemlere ilişkin bilgiler, ilerleyen günlerde tüm İTÜ’lülere ilan edilecek; düzenli olarak gerçekleştirilecek toplantıların sonuçları da paylaşılacaktır.

Bu yıl kep atacak tüm öğrencilerimizi kutlar, başarılı bir kariyer dileriz.

İTÜ Rektörlüğü